Wednesday, 17 September 2014

Ewa Chodakowska i jej przepisyChyba każdy Polak słyszał o Ewie Chodakowskiej. Jedni twierdzą, że odmieniła ona życie wielu kobiet a inni, że robi wszystko tylko dla sławy i  pieniędzy. Każdy ma prawo do swojej opinii, ale chyba wszyscy potwierdzą, że Ewa jako pierwsza zaczęła skutecznie promować w Polsce zdrowy styl życia przygotowując dla swoich „fanek” odpowiednie treningi i motywując je do regularnych ćwiczeń. Muszę przyznać, że średnio śledzę jej karierę, ale raz na jakiś czas wchodzę na jej profil na Facebooku. Można się tam sporo dowiedzieć o ćwiczeniach i diecie. Polecam wszystkim, którzy jeszcze tam nie byli (o ile są tacy :p ) 

Niedawno Ewa wydała książkę z przepisami, o której już pewnie słyszałyście :) Jednakże muszę się z Wami podzielić moimi wrażeniami!

Przede wszystkim w książce „Przepis na sukces” możemy znaleźć przepisy na genialne dania. Ich ogromną zaletą jest to, że przygotowuje się je bardzo szybko, a do tego świetnie smakują i nie wymagają zakupu dziwacznych produktów (jak to bywa w przypadku innych książek kucharskich tego typu). Moim numerem jeden jest kasza z serem feta oraz dorsz w ziołach. Nie zawiodłam się również  na koktajlach :)

Ponadto autorka na początku książki zamieściła całą swoją wiedzę o zdrowym życiu „w pigułce”. Każdy z nas powinien to przeczytać! Myślę, że mało jest tego typu książek na naszym rynku.

Jedyną kwestią, która mi się nie podoba to olbrzymia ilość literówek i innych błędów językowych. No ale to da się przeżyć :)

Ewa, oby tak dalej!

A Wy koniecznie wypróbujcie przepisy! Cheers!
Dorota :)

No comments:

Post a Comment