Friday, 2 January 2015

What a year!


Nadszedł rok 2015! Mam nadzieję, że wszyscy świetnie się wczoraj bawiliście, a dzisiaj nie macie zbyt wielkiego kaca :) Jeżeli chodzi o mnie to jestem pełna energii i z niecierpliwością czekam na to co przyniesie ten rok. Ale najpierw czas na małe podsumowanie roku 2014, bo przecież zasługuje on na to, prawda?

Założyłyśmy Our Digital Bath dokładnie 9 czerwca. Oh pamiętam ten dzień... byłyśmy totalnie podekscytowane już samym pomysłem i ideą prowadzenia własnego bloga. Trochę nam zajęło ustalenie co chcemy z nim zrobić, co na nim zamieszczać i do kogo chcemy dotrzeć. Oczywiście sporo się nauczyłyśmy o robieniu zdjęć, pisaniu i edytowaniu bloga. Właściwie w życiu bym nie pomyślała, że będzie to wymagało tak dużych nakładów dyscypliny, cierpliwości, uporu oraz ciężkiej pracy. Ale teraz mogę z dumą powiedzieć, że mamy wszystkie te cechy. Mimo tego, że Our Digital Bath nie jest znanym blogiem i nie odniósł sukcesu to i tak w niego wierzymy i staramy się go ulepszać każdego dnia. Może w przyszłości się nam to opłaci, kto wie!

Rok 2014 był również rokiem podróży do Barcelony, Berlina, Londynu itp. Myślę, że obie możemy przyznać, że były to zmieniające życie i wzbogacające doświadczenia. Mam nadzieję, że w tym roku również będziemy odkrywać nowe miejsca.

Co najważniejsze, bardzo chcemy podziękować wszystkim osobom, które kiedykolwiek odwiedziły naszego bloga i go wspierają. Mamy nadzieję, że rok 2015 będzie dla was bardzo udany!

 ***

2015 has officially started! I hope you all had an amazing New Year's Eve and you don't suffer too much from hangover today :) When it comes to me, today I'm full of energy and totally excited about what 2015 will bring to me! But before that, it's time to summarize a bit 2014 because it deserves it, right?

We launched Our Digital Bath on the 9th of June. Oh I remember that day..we were super excited about the whole idea of having a blog. It took us a long time to understand what we really want to do with it, how we want to present it and to whom. Obviously, we learned a lot about taking pictures, writing and editing the blog. In fact, I've never thought that writing a blog may require so much discipline, patience and persistence and hard work. And now I can proudly admit that we do have it all. Even though Our Digital Bath is not one of those successful blogs, we still believe in it and try to make it better every day. Maybe in the future our blog will be on top, you ever know! :) 

Also, 2014 was a year of traveling which means Barcelona, Berlin, London etc. We both can say that they were life-changing and enriching experiences. Hopefully, we will keep on discovering our new favorite places also this year.

Anyway, we'd like to thank all the people who have ever visited and supported Our Digital Bath. May 2015 be good for you!

Cheers, 
Dorota

No comments:

Post a Comment