Monday, 29 December 2014

Christmas Presents


Święta trwają zdecydowanie za krótko, gdybym mogła, przedłużyłabym słodkie lenistwo o kolejne pięć dni. Jedynym plusem jest to, że już po jutrze sylwester, potem karnawał, a w międzyczasie wyprzedaże. Wiecie już, na co będziecie polować tej zimy?

Christmas lasts definitely too short, I would prolong this dolce far niente for another five days if I could. The only positivity is the fact that the day after tomorrow it’s New Year’s Eve, then carnival and sales in between it all.  Do you already know what you’ll be hunting for this winter?

Dziś chciałabym pokazać Wam dwa prezenty świąteczne, które najbardziej spodobały mi się w tym roku.
Today, I’d like to show you two Christmas presents that made me particularly happy this year.

Givenchy Ange ou Démon Le Secret

Nowa wersja perfum, które pojawiły się na rynku w 2009  roku. Szalenie podoba mi się ten zapach- kompozycja kwiatów i jaśminowej herbaty, z nutą cytryny, piżma i paczuli. Nie za słodki, nie za ciężki, za to z pazurem. Śliczny.The new version of perfumes that was originally introduced in 2009. I love this fragrance- a composition of white flowers and jasmine tea, with a touch of lemon, white musk and patchouli. Not too sweet, not too heavy but with a character. Perfect.

Oceanic Long Lashes Serum

Tym cudem zachwyca się sporo moich koleżanek i faktycznie, wszystkie mają piękne i długie rzęsy. Jego receptura zawiera bimatoprost stymulujący wzrost rzęs, kwas hialuronowy nawilżający rzęsy i prowitaminę B5, która sprawia, że są mocne i lśniące. Pierwsze efekty widoczne są podobno po około miesiącu. Ja używam tego produktu dopiero tydzień i nie mogę się doczekać, aż zacznie działać :)


Many of my friends are fans of this thing and I have to admit that they all have beautiful and long lashes. This serum contains bimatorpost which stimulates eyelash growth, hyaluronic acid which moisturizes eye lashes and provitamin B5 which makes them strong and shiny. The first effects are supposed to be visible after around a month. I have been using this product for only a week and I can hardly wait for it to surprise me :)

Xo Xo, Anna

No comments:

Post a Comment