Monday, 9 June 2014Nazywamy się Ania i Dorota. Poznałyśmy się 6 lat temu na studiach. Odkąd okazało się, że obie kochamy muzykę, a naszym wielkim marzeniem jest otworzenie kawiarni w Nowym Jorku, wiedziałyśmy że będzie to przyjaźń na długo. Z upływem czasu odkrywałyśmy kolejne wspólne pasje i cele w życiu. Najciekawsze jest to, że mimo iż tyle nas łączy, jesteśmy zupełnie inne, co pewnie będzie widać na tym blogu. Dlaczego zdecydowałyśmy się go założyć? Rok temu skończyłyśmy studia i od tego czasu nieustannie podejmujemy nowe wyzwania, żeby znaleźć odpowiednią dla nas drogę i poświęcić się temu, co nas interesuje i rozwija. Wiadomo, że wejście w dorosłe życie nie jest łatwe i bywa często przytłaczające. Ten blog traktujemy jako terapię i przypomnienie o tym, że życie jest fajne i mimo wszelkich przeciwności trzeba z niego czerpać garściami i nie rezygnować z tego, co się kocha.
Znajdziecie tutaj poty o sztuce, modzie, zdrowiu, podróżach oraz wszystkich innych rzeczach, które nas interesują. Zapraszamy!


We’re Anna and Dorota. We met at the university 6 years ago. When we noticed that we both love music and our dream is to open a cafe in New York City, we immediately knew that it’s going to be a long-lasting friendship. Since then we’ve discovered other common passions and goals. Yet, what’s interesting is the fact that despite sharing so much, we’re completely different, which you’ll probably notice on this blog. Why did we decide to create it? We graduated a year ago and since then we’ve been constantly challenging ourselves and trying to find the right path and, at the same time, to do what we love and what allows us to develop ourselves. We all know that starting an independent life as a fully functioning adult is not easy and can be overwhelming at times. For us this blog is a therapy and a reminder that life can be fun and despite all adversity, you have to take from it as much as possible and never give up on what you really love.

You’ll find here posts about art, fashion, health, voyages and all other things that we find interesting. Enjoy!No comments:

Post a Comment