Tuesday, 27 January 2015

a break


Jak zapewne zauważyłyście, od ponad tygodnia nie wrzucamy nic nowego na naszego bloga. Wynika to z tego, iż dzieje się ostatnio tyle rzeczy, że nie mamy wystarczająco dużo czasu, żeby zająć się tym blogiem tak bardzo, jakbyśmy chciały. Poza tym u Doroty szykują się poważne zmiany w życiu, więc ma mnóstwo innych spraw na głowie i doba jest zbyt krótka, żeby miała czas na wszystko.
Długo zastanawiałyśmy się, co zrobić w tej sytuacji i zdecydowałyśmy, że póki co zrobimy sobie przerwę z blogowaniem. Nie chcemy kończyć tego projektu, bo jest to naprawdę fajna przygoda, ale w tym momencie nie jesteśmy w stanie dać z siebie tutaj tyle, ile byśmy chciały.

Obiecujemy wrócić tu za jakiś czas z nowym zapałem i świeżymi pomysłami :)

Do zobaczenia!

As you’ve probably noticed, we haven’t posted anything here for a little while. It’s because there are many things happening right now and we simply don’t have enough time to take care of this blog as much as we would like to. Besides, there are big changes coming to Dorota’s life in the nearest future and as a result she has a tone of other stuff to think about and 24h  are not enough for her to manage to do everything.
We wondered for a long time what to do in this situation and decided that for now we will take a break from the blog. We don’t want to entirely give up on this project as it’s a great adventure but in this moment we aren’t able to devote ourselves to it.

We promise to be back here soon with new dose of enthusiasm and fresh ideas :)

See you!

Xo Xo, Anna

No comments:

Post a Comment