Wednesday, 13 August 2014

Symbol of femininity

Szminki – podobno symbol kobiecości. Zainteresowałam się nimi stosunkowo niedawno i to dzięki mojej mamie, która jest ich wielką fanką. Według mnie ich największą zaletą jest nie tylko to, że dodają kobiecości ale też, w moim przypadku, lat (czasami dobrze jest wyglądać na swój wiek :P ). Najbardziej lubię te matowe, zwłaszcza marki Sephora - są niezwykle trwałe!

Jako że nie lubię nudy, często wybieram bardzo wyraziste kolory, jednak w najbliższym czasie planuję zrobić mały eksperyment i zainwestować w kolor nude. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Perełką w mojej bardzo ograniczonej kolekcji jest szminka marki Smashbox, która ma idealny pomarańczowy odcień i nakłada się ją w ekspresowym tempie. Niestety, nie trzyma się ona na ustach zbyt długo. Mam nadzieję, że moja kolekcja w najbliższym czasie się powiększy. Kiedy to nastąpi, z pewnością się o tym dowiecie :)Lipsticks – the so-called symbol of femininity. I got into them not so long ago, thanks to my mum who is a big fan. For me, the biggest advantage of lipsticks is not only that that they make you look feminine but also, at least in my case, older (yes, sometimes it’s good to look my age :P ). The matte ones are my favourites, especially those by Sephora- they are very long-lasting! 

I don’t like boredom so I usually pick rich colours. However, I plan to experiment a little and buy something nude as well. We’ll see. I also have a gem in my collection, that is Smashbox lipstick in this ideal orange shade that you can apply in just a few seconds. Unfortunately, it doesn’t last for too long. I hope that in the near future my collection will get bigger and when it happens, I’ll surely let you know :) 

 Od lewej/starting from the left:

1. Lasting Finish by Kate 02, Rimmel
2. Alluring, Smashbox
3. Sephora Rouge R23, Sephora
4. Sephora Rouge R06, Sephora
5. Rouge Coco Shine 81 Fiction, Chanel


CHEERS!
Dorota

3 comments:

 1. Ciekawa jestem jak wygląda nr 3 na ustach :D Masz jakieś zdjęcie? :>

  ReplyDelete
  Replies
  1. PS. Nie wiem czy specjalnie, ale macie włączoną weryfikację obrazkową przy dodawaniu komentarzy - trochę utrudnia to komentowanie, zwłaszcza z telefonu, bo czasem nie da się wyświetlić całego obrazka :(

   Delete
 2. Hej, dzięki za info, popracujemy nad tym jakoś. Podeślę Ci też zdjęcie :)

  ReplyDelete